









🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
⚡ Бездротова машинка триммер VGR V-009 поєднує в собі машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними 4 насадками (1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию

⚡ Крім того, його можна використовувати для видалення надмірної рослинності на тілі Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові
⚡ Машинка для стрижки волосся VGR-009 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном , плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації Леза виконані з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує максимально довгу гостроту та комфортність використання У комплекті йде зарядний шнур USB, а також щіточка для очищення та олія для лез

⚡ Особливості:
⚡ Характеристики:
⚡ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Виробник | VGR |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 4 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3; 4 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Тример для стриження акумуляторний професійний, Тример для бороди Машинка стриження чоловіча FZ-41 |