Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 02.04).







| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наявність динаміка | 1 |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Регулятор частоти ультразвуку | Немає |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 98 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 130 мм |
| Напруга | 9 В |
| Товар | Спрей для відлякування котів від меблів, Відлякувальний звук для собак, Бюджетний відлякувач кішок PW-70 |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Ширина | 40 см |




