









🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
⚡ Надійність та якість за прийнятною ціною Регулятор потужності і місткий (4) знімний пилозбірник робить пилосос VILGRAND VVC2247DC ідеальним помічником у боротьбі із забрудненнями підлог, килимових і текстильних поверхонь, а також ефективним для щоденного використання добиратися до найважчих місць, і насадка для м’яких меблів
⚡ Пристрій оснащений системою «подвійний циклон», призначеною для всмоктування та розподілу як габаритних частинок сміття, так і дрібніших забруднень Низький рівень шуму, автоматичне відтискання шнура, зручна ручка для перенесення та вертикальний тримач для паркування телескопічної труби забезпечують комфорт у використанні

⚡ Прибирання з побутовим пилососом VILGRAND VVC2247DC буде легким і швидким Цінуйте ваші сили та час, вибирайте VILGRAND
⚡ Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Виробник | ViLgrand |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос без мішка ViLgrand VVC2247DC AM-10 |