









🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
⚡ Тактична сумка-рюкзак через плече із кордури (камуфляж)

⚡ Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку
⚡ Сумка легко трансформується у рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, яка швидко регулюється пряжкою Багато відділень та кишень дозволяють раціонально організувати простір Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Довжина: | 53 см |
| Об'єм | 8 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Чоловіча тактична армійська нагрудна сумка, Чоловіча плечова сумка-слінг через плече військова AN-73 |
| Колір | Камуфляж |
| Ширина | 18 см |