





🔴ВИДЕО РАСПАКОВКИ ТОВАРА НИЖЕ!🔴
💎 Вы получите такой товар, как на видео!
👇Жми "Подробнее!"👇
💎 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер – компактна, стильна, преміальна


💎 Ця компактна чоловіча сумка-месенджер створена для тих, хто цінує якість, зручність і стиль Виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар першого сорту, вона має приємну текстуру, відмінно тримає форму та з часом лише розкриває свій благородний вигляд Металева фурнітура високої якості забезпечує надійність та довговічність виробу
💎 Ця сумка стане незамінним супутником на кожен день – ідеально підходить для прогулянок, подорожей та ділових зустрічей Стильний дизайн робить її універсальним вибором під будь-який образ


| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 150 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Деловая сумка мессенджер, Сумка для города, Практичная сумка-мессенджер для документов удобная RZ-67 |