Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (сьогодні).






🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
⚡ Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності

⚡ Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву
⚡ Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | ViLgrand |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Портативна плита для готування ViLgrand, Настільні плити для дому, Двоконфоркова плитка електронна KN-36 |
