









🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔹 Стильна та містка чоловіча сумка з преміальної італійської шкіри флотар стане вашим надійним супутником у повсякденному житті Завдяки двом великим відділенням та загалом 5 кишеням на замках, у ній легко розмістяться всі необхідні речі В основне відділення без проблем поміститься блокнот, документи, гаджети та інші аксесуари
🔹 Характеристики та переваги:

🔹 Ця сумка – ідеальне поєднання практичності та преміального стилю Вона стане чудовим вибором для чоловіків, які цінують комфорт, надійність і якість
🔹 Замовляйте зараз та отримайте стильний аксесуар для будь-якого випадку!


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Сумка через плече кежуал чоловіча, Легка сумка-месенджер, Сумка чоловіча планшет через плече UH-76 |